[:pl]
Aktualności
 
[:pl]Witamy na Stronie iDental[:]
Zmieniamy się dla Was.        Już od 19.11.2018 pod nowym adresem. Zapraszamy
 
krakow stawia na rodzine
Godziny otwarcia
Poniedziałek                 9:00-20:00
Wtorek                          9:00-20:00
Środa                            9:00-20:00
Czwartek                       9:00-20:00
Piątek                            9:00-20:00
Inne terminy ustalane indywidualnie

iDENTAL – Twój Dentysta Kraków

Gabinet stomatologiczny | Pogotowie stomatologiczne na miarę XXI WIEKU

Jak prawidłowo dbać o nasze zęby? Czy wystarczy stosowanie jedynie codziennej, dokładnej higieny jamy ustnej? I  najważniejsze – co robić, kiedy rzeczywiście zaczynają się problemy z uzębieniem?

Najlepszym rozwiązaniem jest niezwłoczne udanie się do stomatologa. Tylko dobry stomatolog, będzie w stanie prawidłowo zdiagnozować problem, określić jego przyczynę i rozpocząć odpowiednie leczenie. Być może twoje zęby potrzebują estetycznego wypełnienia kompozytowego, być może leczenia kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu, być może twoje uzębienie wymaga leczenia paradontozy lub leczenia implantologicznego czyli wszczepiania implantów. A może nie podoba Ci się Twój uśmiech i marzysz o pięknych prostych zębach – potrzebujesz leczenia ortodontycznego. W iDental Studio Stomatologii zajmiemy się każdym z tych problemów, pamiętaj  jednak że to zaledwie niektóre zabiegi, które wykonasz w naszym centrum stomatologii.

Nasi lekarze, specjalizujący się w ortodoncji, periodontologii i implantologii są do waszej dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pacjent ma różne dolegliwości związane z bólem czy chorobami jamy ustnej, stąd też zadbaliśmy o stworzenie jak najszerszego zakresu usług medycznych. Nasze centrum stomatologii zlokalizowane w Krakowie zajmuje się kompleksowym leczeniem trudnych przypadków ze szczególnym uwzględnieniem leczenia periodontologicznego (choroby przyzębia), implantologii, leczeniem kanałowym trudnych przypadków z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego, a także leczeniem ortodontycznym z zastosowaniem nowoczesnych, niewidocznych aparatów ortodontycznych – Invisalign.

Korzystając z oferty zabiegów stomatologicznych w iDental Studio Stomatologii, wybieracie nie tylko najwyższą jakość obsługi oraz indywidualne podejście do pacjenta. Nasze centrum stawia ogromny nacisk na zatrudnienie wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, posiadających odpowiednią wiedzę oraz – co ważniejsze – doświadczenie w leczeniu. Nie mniej istotne jest dla nas budowanie relacji z pacjentem oraz poczuciu wysokiego komfortu pacjenta podczas wizyty w naszym centrum. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dla niektórych wizyta u stomatologa może nie wzbudzać przyjemnych uczuć. My udowadniamy, że wcale tak być nie musi.

[:en]
Opinie pacjentów
 
[:pl]Witamy na Stronie iDental[:]
Zmieniamy się dla Was.        Już od 19.11.2018 pod nowym adresem. Zapraszamy
Pełen profesjonalizm. Leczenie kanałowe po raz pierwszy w moim życiu odbyło się bez większych komplikacji i bez bólu. Nie przepadam za dentystami, ale tutaj wrócę z prawdziwą przyjemnością.
Zdrowy uśmiech i spokojny sen  POLECAM!
Indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt i mila atmosfera - Pełen profesjonalizm -POLECAM!!!”
[:pl]Polecam gorąco! Obsługa stomatologiczna na najwyższym poziomie - doskonały specjalista, pracujący na najnowocześniejszym sprzęcie stomatologicznym, niewyobrażalnie dokładny i delikatny.[:en]Polecam gorąco! Obsługa stomatologiczna na najwyższym poziomie - doskonały specjalista, pracujący na najnowocześniejszym sprzęcie stomatologicznym, niewyobrażalnie dokładny i delikatny[:]
Dr. Daniel jest aktualnie jedynym dentystą, którego mogę polecić każdemu oraz wiem, że z pewnością nie zmienię lekarza.Jego profesjonalizm i troska o pacjenta powinna być wzorem dla innych dentystów.”
Profesjonalizm + pełny komfort pacjenta + miła atmosfera = IDental. Polecam
[:pl]Profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt, wnikliwy i dokładny Stomatolog. Polecam gorąco![:en]Profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt, wnikliwy i dokładny Stomatolog. Polecam gorąco[:]
[:pl]Gabinet na wysokim poziomie, miła rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo polecam! [:en]Gabinet na wysokim poziomie, miła rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo polecam ! [:]
 
krakow stawia na rodzine
Godziny otwarcia
Poniedziałek15:00 – 21:00
Środa15:00 – 21:00
Piątek15:00 – 21:00
Inne terminy ustalane indywidualnie
[:]