O nas

2
lek. dent. Daniel Nowakowski

Ukończył studia stomatologiczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2011. Podczas studiów był aktywnym działaczem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz kół naukowych w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.

Od 2012 roku realizuje badania z zakresu periodontologii w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ. Jest pracownikiem Zakładu Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej Instytutu Stomatologii CM UJ biorąc czynny udział w pracy klinicznej i dydaktycznej. Autor licznych publikacji naukowych. Wykładowca firmy Poldent, wykładowca i Key Opinion Leader firmy GC
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologii

W latach 2015-2018 odbywał specjalizacje w dziedzinie Periodontologii w Gabinecie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. Dr n med. Zbigniewa Żaka w Krakowie.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych z zakresu endodoncji, periodontologii oraz implantologii.

1

lek. dent. Magdalena Nowakowska

Wiecznie uśmiechnięta pasjonatka Ortodoncji i perfekcjonistka w każdym calu! Jej celem jest sprawić, aby nasi Pacjenci mogli wreszcie zrealizować swoje marzenia o prostych zębach i pięknym uśmiechu.

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2012 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Już podczas studiów rozwijała swoje zainteresowania poprzez uczestnictwo w konferencjach oraz jako koordynatorka Sekcji Ortodontycznej Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

Realizuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortodoncji w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Jest członkiem Sekcji Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Certyfikowanym Lekarzem Invisalign.

Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach szkoleniowych oraz konferencjach prowadzonych przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych, młodzieży i dzieci.
Wspomaga Zespół Lekarzy iDental w zakresie procedur ortodontycznych podczas realizacji wielospecjalistycznych, kompleksowych planów leczenia.