O nas

2
lek. dent. Daniel Nowakowski

Ukończył studia stomatologiczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2011. Podczas studiów był aktywnym działaczem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz kół naukowych w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.

Od 2012 roku realizuje badania z zakresu periodontologii w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ. Jest pracownikiem Zakładu Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej Instytutu Stomatologii CM UJ biorąc czynny udział w pracy klinicznej i dydaktycznej. Autor licznych publikacji naukowych. Wykładowca firmy Poldent.
Jest członkiem PTS (Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego) oraz PTE (Polskiego Towarzystwa Endodontycznego)

W 2014 roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie periodontologii w Gabinecie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Wojewódzkiej Przychodnii Stomatologicznej im. Dr n med. Zbigniewa Żaka w Krakowie.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych z zakresu endodoncji, periodontologii oraz implantologii.

1

lek. dent. Magdalena Nowakowska

Wiecznie uśmiechnięta pasjonatka Ortodoncji i perfekcjonistka w każdym calu! Jej celem jest sprawić, aby nasi Pacjenci mogli wreszcie zrealizować swoje marzenia o prostych zębach i pięknym uśmiechu.

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2012 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Już podczas studiów rozwijała swoje zainteresowania poprzez uczestnictwo w konferencjach oraz jako koordynatorka Sekcji Ortodontycznej Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

Realizuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortodoncji w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Jest członkiem Sekcji Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Certyfikowanym Lekarzem Invisalign.

Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach szkoleniowych oraz konferencjach prowadzonych przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych, młodzieży i dzieci.
Wspomaga Zespół Lekarzy iDental w zakresie procedur ortodontycznych podczas realizacji wielospecjalistycznych, kompleksowych planów leczenia.

Opinie pacjentów
Pełen profesjonalizm. Leczenie kanałowe po raz pierwszy w moim życiu odbyło się bez większych komplikacji i bez bólu. Nie przepadam za dentystami, ale tutaj wrócę z prawdziwą przyjemnością.
Zdrowy uśmiech i spokojny sen  POLECAM!
Indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt i mila atmosfera - Pełen profesjonalizm -POLECAM!!!”
Polecam gorąco! Obsługa stomatologiczna na najwyższym poziomie - doskonały specjalista, pracujący na najnowocześniejszym sprzęcie stomatologicznym, niewyobrażalnie dokładny i delikatny.
Dr. Daniel jest aktualnie jedynym dentystą, którego mogę polecić każdemu oraz wiem, że z pewnością nie zmienię lekarza.Jego profesjonalizm i troska o pacjenta powinna być wzorem dla innych dentystów.”
Profesjonalizm + pełny komfort pacjenta + miła atmosfera = IDental. Polecam
Profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt, wnikliwy i dokładny Stomatolog. Polecam gorąco!
Gabinet na wysokim poziomie, miła rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo polecam! 
Dużo osób pisze, że dr Daniel to świetny stomatolog. Podpisuję się obiema rękami pod pozytywnymi opiniami. Doktor wyprowadził moje zęby na prostą i postarał się o solidne plomby. Niestety, dawno u niego nie byłam, a to dlatego, że z zębami wszystko w najlepszym porządku :)
Krótki czas oczekiwania i wizyta o umówionej godzinie. Przyjazna atmosfera, dokładna informacja na czym polega implantologia oraz informowanie o postępach i jej przebiegu w trakcie pracy. Pan Doktor wykonał swoją pracę nienagannie, solidnie i z wyczuciem.